Asistenti pentru Spitale Publice in UK

SimplyHealth Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Simply Health Recruitment organizeaza interviuri pentru Calderdale & Huddersfield NHS Foundation Trust.

Locuri vacante: Staff nurse - Band 5.Locatie: Diverse locatii din cadrul Trustului.Salariu: £21,692 to £28,180, in functie de experienta.http://www.nhscareers.nhs.uk/working-in-the-nhs/pay-and-benefits/agenda-for-change-pay-rates/Contract: Permanent, 37.5 ore/saptamana.
Beneficii:Trustul ofera o gama larga de beneficii pentru întreg personalul:● Concediu anual;

CERINTE

Sistem de pensii - NHS;● Servicii de sănătate la locul de muncă;● Serviciu confidential de consiliere a personalului;● Formare și dezvoltare;● Oportunități fantastice pentru îmbunătățirea cunostintelor;● Facilități de îngrijire a copilului, inclusiv echipe de îngrijire a copiilor, creșe și cluburi școlare;● Biblioteci multi-disciplinare și centre de învățare.

DESCRIEREA FIRMEI

Recruitment Company