ASISTENTA receptie

ACCESORIA GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ASISTENTA receptie,

CERINTE

dinamica, cu atitudine pozitiva si bune abilitati de comunicare cu clientii, responsabila, ordonata, bun organizator, cunostinte de operare PC (Excel, Word)

BENEFICII OFERITE

Salariu 1400 lei +bonusuri.

ACCESORIA GROUP va ofera accesorii pentru mobilier casnic, comercial si farmaceutic, precum si solutii inovative pentru amenajari interioare, produse de firme cu renume in domeniu: sisteme de sertare Grass (inclusiv sertarele DWD Dynamic XP si Dynamic NT preluate din portofoliul Mepla); balamale si glisiere Grass; balamale Lama, compatibile cu masinile de insert balamale Hettich; pistoane cu gaz si mese cu inaltime reglabila SUSPA; usi glisante, compartimentari pentru dressing si rame din aluminiu din profile Alu-Style; usi glisante aplicate Meizon; vitrine securizate VitriS; sertare metalice Shoptec pentru mobilier farmaceutic; adezivi Henkel. Accesoria