Asistenta Poker Player

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- managementul - corespondenta, preluare apeluri, gestionarea documentelor, informari interne, intampinare vizitatori;
- organizarea agendei zilnice, termene lunare;
- implicarea în proiecte specifice domeniului de activitate;

CERINTE

- abilitati excelente de comunicare, persoana deschisa
- capacitate de organizare si orientare spre rezolvarea problemelor;
- atitudine profesionista si atentie la detalii;
- abilitati de planificare si organizare, responsabilitate, seriozitate si entuziasm;
- cunostinte bune de MS Office_ Word, Excel;
- capacitatea de a-si stabili prioritati si de a-si organiza munca intr-un mod eficient;
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- capacitate de a respecta termene limita;
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
- atentie distributiva, capacitate de adaptare si invatare rapida;
- persoana dinamica, rezistenta la stres;
- aspect fizic placut
- disponibilitate deplasari in cadrul turneelor

BENEFICII OFERITE

Salariu fix negociabil intre 200 - 450 Euro
Bonusuri
Telefon servici
Laptop