Asistenta personala part/full time

PALMOS CONSTRUCTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Director general angajeaza asistenta personala open minded, comunicativa, prezentabila part/full time.

Experienta nu este necesara. Varsta nu este importanta.

CERINTE

Cerintele:
- Intocmeste si actualizeaza baza de date;

- Intocmeste oferte de marfuri;

- Acorda asistenta d.p.d.v. tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti;

- Tine evidenta stocurilor;

- Intocmeste fisele de magazie

- Intretine relatiile cu clientii din portofoliu;

- Primeste vizitatorii;

- Asigura protocolul;

- Participa la sedintele saptamanale organizate in cadrul firmei;

- Actualizeaza agenda personala a directorului.

BENEFICII OFERITE

Ofer salariu fix atractiv, bonus lunar, carte de munca, program flexibil, part/full time. Accept provincia (ofer cazare).
Rog persoane hotarate.

Suntem o firma de constructii cu experienta de peste 20 de ani in domeniu. Oferim servicii de o calitate superioara in domeniul constructiilor.