ASISTENTA MANAGER HR

SC HUMANIS INTERIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

. Activitati de secretariat si administrative
. Traducerea diverselor documente in/din limba franceza
. Activitate de recrutare si selectie personal
Conceperea anunturilor potrivit cerintelor din fisa de post;
Realizarea screeningului de CV-uri si a interviurilor telefonice;
Sustinerea interviurilor de selectie
. Interfata cu clienti, angajati si furnizori

CERINTE

. Limba franceza avansat (scris si vorbit)
. Cel putin 1 an de experienta in domeniu
. Abilitati de comunicare
. Persoana organizata si proactiva
. Autonomie, eficacitate, spirit de initiativa
. Abilitate de a crea si intretine colaborari fructuoase cu clientii

BENEFICII OFERITE

. contract de munca
. salariu atractiv

Societate romana cu capital francez. Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții internaționali.