asistenta manager

PARIS MILAN BRANDS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- studii superioare
- experienta de lucru cu documente de contabilitate primara
- experienta in relatiile cu clientii, negociere, marketing, vanzari
- comunicare foarte buna si atitudine diplomatica
- rigurozitate si organizare
- persoana echilibrata, energica, motivata, disciplinata, constiincioasa si amabila
- corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii, sinceritate si dispunere la colaborare
- cunostinte bune de operare PC MS Office – WORD, EXCEL, navigare internet
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca

CERINTE

- activitati de administrare
- mentinerea legaturilor cu clientii si furnizorii companiei
- gestionarea documentelor privind clientii si furnizorii
- emiterea facturilor si vanzarea de produse
- gestionarea tuturor activitatilor de administrare
- mediu de lucru profesional.

BENEFICII OFERITE

Salariu 1400 ron

Cv-urile cu fotografie se pot depune si pe adresa de mail: office@parismilanbrands.com obligatoriu cu titlul email-ului "ASISTENT MANAGER"

Domeniul de activitate al firmei este distribuirea de accesorii vestimentare si bijuterii in marile hipermarketuri si lantul magazinele.