ASISTENTA/ASISTENT VANZARI APARATE AUDITIVE PENTRU ZONA BUCURESTI

AUDIONOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

ACTIVITATE DE CABINET MEDICAL.
- Promovarea permanenta si activa si vanzarea dispozitivelor medicale in cadrul cabinetului medical;
- Prezentarea produselor si informarea pacientilor asupra modului de utilizare al dispozitivelor medicale;
- Recomandarea produselor potrivite nevoilor fiecarui client in parte;
-Tratarea cu respect a pacientilor;
- Intretine relatia cu pacientii actuali si dezvolta portofoliul de pacienti si medici;
- Emiterea de facturi, avize sau chitante in functie de situatiile specifice;
- Actualizarea permanenta a bazei de date cu clientii societatii si a preturilor produselor.

CERINTE

- Absolvent studii superioare in domeniul tehnic;
- cunostinte de operare PC (Word, Excel si Power Point);
- Prezenta agreabila;
- Orientata catre rezultate si dezvoltare;
- Simt comercial;
- Persoana deschisa pentru lucrul cu oamenii;
- Bune abilitati de comunicare orala si de relationare cu clientii (pacienti si medici);
- Foarte buna capacitate de relationare cu pacientii;
- Foarte buna capacitate de convingere;
- Adaptabilitate, flexibilitate, autodeterminare, spirit de initiativa si disponibilitate pentru invatare.

CONSTITUIE AVANTAJ:
- absolvirea studiilor superioare de lunga durata intr-o universitate politehnica;
- experienta in activitatea de marketing;
- experienta intr-un domeniu similar;

BENEFICII OFERITE

- Dobandirea unei specializari de mare perspectiva;
- Pregatire profesionala asigurata de societate;
- Salariu 350 euro si bonusuri motivante in functie de realizari;
- Lucrul intr-un mediu tanar

AudioNova - companie multinationala, cu raspandire in intreaga tara, lider de 12 ani pe piata in vanzarea aparatelor auditive.

Daca esti descurcaret si vrei sa te realizezi pe plan personal si profesional, daca dai dovada de disciplina, seriozitate, perseverenta si vrei sa inveti o meserie intr-o echipa dinamica si de succes, iar prin munca ta sa readuci auzul oamenilor candideaza la unul din posturile oferite de AudioNova . Vei fi scolarizat si calificat in cadrul companiei.

Pentru a afla mai multe despre echipa AudioNova, te asteptam pe site-ul www.audionova.ro sau intr-unul din cele 40 de centre din toata tara.
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
www.audionova.ro