Asistenta Asigurari

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea companiei si serviciilor oferite catre clienti;
- Contactarea potentialilor clienti;
- Gestionarea portofoliului si a bazei de date;
- Consilierea clientilor;
- Completarea politelor de asigurare si a borderourilor;
- Raportarea periodica a activitatii.

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Persoana dinamica;
- Orientare spre client;
- Atitudine pozitiva;
- Abilitati de planificare si organizare.

BENEFICII OFERITE

MERIDIAN GRUP este unul dintre cei mai performanti concesionari ai marcilor Dacia-Renault.
Obiectivul companiei MERIDIAN GRUP este sa ofere solutii practice intr-un mod transparent, eficient si profesional. MERIDIAN GRUP este o organizatie care creste constant, se adapteaza permanent la nou, schimba tehnologiile, introduce noi servicii pentru a veni in intampinarea solicitarilor clientilor.
Succesul nostru depinde de succesul clientilor nostri.
Pentru a ne atinge obiectivele, vom continua sa ne bazam pe increderea clientilor nostri, dar mai ales pe activitatea lor alaturi de noi.