Asistent vanzari (Ref: AVRS)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:

-Preluarea clientilor existenti (distributie) si achizitia de noi clienti (firme);
-Intocmirea ofertelor in functie de cerintele clientilor (solutii tehnice: control acces, protectie anti-efractie si anti-incendiu, retele de calculatoare, etc)
-Negocierea cu clientii pe baza ofertei facute;
-Pentru solutiile complexe, transmiterea cererii catre persoanele responsabile.

CERINTE

-Studii tehnice medii sau superioare;
-Experienta in domeniul vanzarilor (ofertare) minim 1 an;
-Cunostinte de limba engleza - nivel mediu;
-Cunostinte de operare PC (MS Office);
-Abilitati de comunicare;
-Persoana dinamica, ambitioasa.

BENEFICII OFERITE

Daca sunteti interesat/a va invitam să ne trimiteti C.V.-ul şi o scrisoare de intentie la urmatoarea adresa mentionand codul fiecarei aplicatii:
e-mail: bucharest@eurojobs.at
Fax: +40 / 21 / 316 23 12
Toate aplicatiile vor fi tratate cu cea mai stricta confidentialitate.
Transmiterea CV-ului Dvs reprezinta acordul de a folosi informatiile personale in conformitate cu Legea 677 / 2001.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane.