Asistent Vanzari Productie Publicitara

Star Print Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospecteaza, identifica si contacteaza noi clienti;
- Dezvolta si gestioneaza portofoliul de clienti;
- Stabileste si dezvolta relatii profesionale cu clientii companiei;
- Promoveaza si vinde produsele si serviciile companiei in conformitate cu standardele si politicile aprobate;
- Negociaza, incheie si asigura executarea contractelor
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti
- Stabileste prioritati
- Realizeaza documentele interne specifice
- Intocmeste si prezinta un raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti
- Raporteaza activitatea zilnica

CERINTE

- Experienta minima in domeniul productiei publicitare
- Spirit practic, spontaneitate, organizat
- Abilitati de comunicare si negociere
- Rezistenta la stres
- Punctualitate
- Cunostinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

Salariu + comision

Productie Publicitara. Tipar, print indoor, serigrafie, tampografie, decorari auto etc