Asistent Vanzari Petit Bateau

LE MANOIR SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Primirea clientilor in mod elegant si calduros
- Consilierea clientilor asupra caracteristicilor produselor
- Consilierea telefonica a clientilor
- Implicarea activa in promovarea produselor, prezentarea noutatilor
- Inclinatii pentru munca cu copii.
- Orientare permanenta catre clienti si urmarirea fidelizarii acestora
- Participarea la aranjarea produselor in raioane , receptia marfii in conformitate cu regulamentul magazinului si controlul permanent al calitatii
- Intocmirea registrului de casa zilnic.
- Mentinerea unui mediu de lucru curat si profesionist in magazin

CERINTE

Persoana dinamica, ambitioasa, serioasa, comunicativa, cu experienta reusita in vanzari
Aspect fizic placut si ingrijit
Vorbitor bun de limba engleza sau franceza
Persoana interesata de colaborari pe termen lung

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Bonusuri
Program flexibil

Companie care activeaza in domeniul comertului de lux si HORECA din anul 2004. Importator exclusiv al unor branduri importante de gastronomie si vinuri, in principal din Franta.
Detinator al francizei Petit Bateau in Romania , marca emblematica de haine pentru copii si adolescent.