Asistent vanzari on-line

Eurotechnik Media SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea prin intermediul site-ului a produselor companiei
- adaugarea produselor pe site modificarea preturilor si preluarea comenzilor de la clienti
- cresterea vanzarilor si a numarului de clienti
- contactarea potentialilor clienti
- crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti si a bazei de date in privinta acestora,
- derularea activitatii conform politicii companiei,
- utilizarea la maximum a oportunitatilor existente
- monitorizarea concurentei

CERINTE

- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa on-line, asistenta la vanzare on-line)
- realizarea obiectivelor de vanzari lunare
- cunostinte Medii PC (Word, Excel)(internet)
- limba engleza avansat - obligatorie
- orientare spre client
- capacitate de a se integra rapid in echipa
- seriozitate si dorinta de afirmare
- persoana dinamica si optimista

BENEFICII OFERITE

- salariu + comision
- mediu de lucru profesional
- training si suport continuu
- sanse reale de promovare

Companie Olandeza , import Germania / Olanda .Confectii si electronice.
Sediu langa Gara Obor / Bucuresti
Program 8 ore 5 zile