ASISTENT VANZARI OK

MEDIA MARKET - HUMAN RESOURCES AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE SE POATE SUNA ZILNIC INTRE ORELE 9.00-16.00 LA TELEFON 327.66.55 SAU 327.79.79

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Elaborarea zilnica a programului de livrari pentru clienti companiei;
- Intocmirea jurnalului de vanzari;
- Elaborarea de statistici periodice privind vanzarile;
- Mentinerea relatiei atat cu transportatorii cat si cu clientii societatii;
- Actualizarea permanenta a bazei de date cu clienti;
- Responsabil cu intocmirea documentatiei necesare pentru import.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
- Absolvent studii superioare;
- Cunostinte PC - Ms.Office - avansat
- Limba engleza - avansat
- Carnet de conducere categoria B;
- Experienta aproximativ 1an pe un post similar, constituie avantaj experienta in domeniu.
Candidatul ideal trebuie sa aiba foarte bune abilitati de comunicare si relationare, aptitudini de organizare, capacitate de analiza si sinteza, rezistenta la stres, si sa fie muncitor.

BENEFICII OFERITE

Salariul net lunar este de:
- 300-400 EURO, in perioada de proba;
- 400-500 EURO, ulterior.
- Perioada de proba este de 1 luna.
-Exista posibilitati de promovare.
- Program de lucru L-V, 9.00-17.00, Sambata de 2 ori pe luna: 9.00-13.00.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca

CLIENTUL NOSTRU ESTE LEADER DE PIATA IN DOMENIUL IMPORTULUI DE FRUCTE.