Asistent vanzari - ofertare

intersofex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaborarea si urmarirea ofertelor catre clienti
- incheierea de contracte si gestionarea acestora
- gestionarea portofoliului actual de clienti
- identificarea potentialilor clienti
- o foarte buna relationare cu clientii

CERINTE

- persoana serioasa, integra, cu reale abilitati de negociere, vanzare, relationare, comunicare
- studii superioare (tehnice constituie avantaj)
- carnet de conducere categoria B
- limba engleza nivel avansat
- cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv si comision din vanzari
- telefon mobil
- bonuri de masa

Intersofex este una din principalele firme de pe piata echipamentelor pentru service-uri auto, oferind o gama completa de servicii clientilor firmei: consultanta, vanzare, montaj, reparatii, intretinere.
Firma este organizata in 3 departamente: Departamentul echipamente pentru service, Departamentul porti sectionale, automatizari, pardoseli si sisteme de depozitate si Departamentul sisteme speciale de avertizare acustica si luminoasa.