Asistent vanzari magazinul Eden Park

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC Interim recruteaza pentru magazinul Eden Park vanzatori pentru produsele prezentate si vandute in Baneasa Shopping City.

Eden Park intră în premieră pe piața din România în Băneasa Shopping City, cu o gamă completă de produse clasice: colecțiile pentru femei, barbati si copii. Brandul este emblematic pentru echipa nationala de rugby a Frantei si aduce cu sine istoria acestui club.

CERINTE

Daca esti tanar, ambitios si iti doresti o cariera in vanzari, altura-te echipei noastre. Cautam persoane dinamice, prezentabile, cu spirit de initiativa, pasionate de fashion.

Este nevoie de experienta in vanzari.
Experienta in vanzari in domeniul fashion constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonusuri din vanzari

EBC INTERIM este o companie internationala în domeniul recrutării, selecţiei, plasarii şi gestiunii de personal.

EBC INTERIM este in Romania din 2009 si a fost infiintata cu scopul de a oferi pe piaţa românească dar si cea externa, servicii de cea mai bună calitate în domeniile recrutarii de personal si a muncii temporare.

Astfel, prin calitatea serviciilor si a expertizei echipei sale, EBC INTERIM garanteaza derularea unui parteneriat cu societatile client la standardele impuse de acestea.

EBC INTERIM isi propune sa fie si sa ramana ” PARTENERUL DUMNEAVOASTRA IN RESURSE UMANE”