Asistent vanzari magazin de lux

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea articolelor de imbracaminte (stil casual si office) in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- consilierea clientilor, satisfacerea curiozitatii acestora in raport cu tipul materialelor, originea lor, stilul de imbracaminte, informatii legate de companie;

CERINTE

- experienta in domeniu (magazin de retail)
- capacitati de comunicare si abilitati interpersonale
- putere de convingere,
- cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

Avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectie si recrutare, gestiune de personal temporar sau permanent, calcul salarial si testare. Adecco in Romania este la momentul actual lider de piata, cu birouri deschise in 8 orase, si reusind in 2005, urmare a cererilor inregistrate, sa ofere candidatilor sai peste 2.500 de noi locuri de munca.