LUCRATOR COMERCIAL

SC LEADER FASHION TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consilierea clientilor in alegerea produselor, receptia marfii si aranjarea acesteia, pastrarea standardelor de imagine si calitate a serviciilor conform politicilor firmei;
- intocmirea de rapoarte si situatii, de stocuri , de inventar, etc;
- analizeaza situatia stocurilor;
- responsabil cu gestiunea produselor din magazin, ---
- verifica intocmirea corecta a documentelor primare, a facturilor, a registrului de casa, a raportului de gestiune;

CERINTE

- cunostinte operare PC ( MS Office);
- atitudine proactiva, orientare catre client, initiativa si implicare;
- bune abilitati de invatare si disponibilitate de a-si insusii caracteristicile tehnice ale produselor;
- spirit comunicativ, orientat spre rezultate si orientat spre client
- persoana organizata ce da dovada de atentie distributiva, putere de concentrare, abilitati organizatorice
- punctualitate, seriozitate, responsabilitate

BENEFICII OFERITE

- salariul 1650 net