ASISTENT VANZARI - LICITATII/OFERTARE

SC LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofertare echipamente si consumabile de laborator pe baza cererilor venite de la agentii din teren
- Participarea la licitatii pentru aparatura si consumabile de laborator - intocmire oferte tehnice, oferte finaciare, documentatie de calificare
- Incarcare produse in SEAP - constituie avantaj cunoasterea lucrului cu sistemul electronic de achizitii publice
- Se ofera salariu fix.

CERINTE

- Persoana foarte atenta la detalii, ordonata cu gandire analitica.
- Persoana care poate lucra cu "dead-lineuri"
- Persoana care trebuie sa dea dovada de seriozitate si profesionalism in activitatea desfasurata si care sa poata face fata unui regim de lucru sustinut si organizat.
- Rezistenta la stres.
- Se solicita experienta similara (cel putin 1 an) acumulata in alta firma din domeniul vanzarii de aparatura si consumabile de laborator.
- Se solicita cunoasterea limbii engleza la nivel avansat - scris/vorbit/citit

DESCRIEREA FIRMEI

Comert cu Echipamente si Consumabile de Laborator