Asistent vanzari in magazinul NIKE Outlet, Otopeni

Elmec Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezinta si vinde produsele oferind toate informatiile necesare despre acestea
- Stabileste si gaseste solutii pentru cerintele clientilor
- Se asigura ca toate produsele sunt prezentate si vandute intr-un mod profesionist
- Identifica ocaziile de a vinde produse complementare in timpul petrecut de acestia in magazin
- Analizeaza rezultatele de vanzari impreuna cu echipa
- Receptioneaza produsele potrivit instructiunilor date de supraveghetor si politicii interne a magazinului
- Mentine un mediu de lucru curat si profesionist pentru el si clienti , in timpul programului de lucru;
- Contribuie la mentinerea standardelor excelente de Customer Service

Program de lucru: 12 ore lucrate /24 ore libere

CERINTE

- Diploma de bacalaureat
- Abilitati de comunicare, gandire pozitiva, organizare;
- Capacitatea de a trata clientii intr-un mod profesionist;
- Cunostinte si experienta in livrarea de servicii la cele mai inalte standarde;
- Persoana orientata spre solutii, bun la munca in echipa, flexibil.

BENEFICII OFERITE

- Salariu + bonus din vanzari
- Discount la produse
- Cheltuieli transport asigurate
- Tichete de masa
- Echipa tanara, motivata, promovare in functie de rezultate

ELMEC ROMANIA SRL este distribuitor oficial in Romania al produselor Nike, Camper, Miss Sixty, Calvin Klein Jeans, Converse, Dockers, etc. Daca vrei sa iti construiesti o cariera, sa descoperi primul colectiile fashion si sa lucrezi intr-un mediu fascinant, alatura-te astazi echipei noastre tinere si dinamice!