Asistent vanzari in magazinele Famous Brands Baneasa

ELMEC ROMANIA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezint¿ ¿i vinde produsele oferind toate informa¿iile necesare despre acestea;
- Stabile¿te ¿i g¿se¿te solu¿ii pentru cerin¿ele clien¿ilor;
- Se asigur¿ c¿ toate produsele sunt prezentate ¿i vândute într-un mod profesionist;
- Identific¿ ocaziile de a vinde produse complementare în timpul petrecut de ace¿tia în magazin;
- Analizeaz¿ rezultatele de vânz¿ri împreun¿ cu echipa;
- Recep¿ioneaz¿ produsele potrivit instruc¿iunilor date de supraveghetor ¿i politicii interne a magazinului;
- Men¿ine un mediu de lucru curat ¿i profesionist pentru el ¿i clien¿i , în timpul programului de lucru;
- Contribuie la men¿inerea standardelor excelente de Customer Service.

CERINTE

- Experien¿a pe o pozi¿ie similar¿ constituie un avantaj;
- Abilit¿¿i de comunicare, gandire pozitiva, organizare;
- Capacitatea de a trata clien¿ii într-un mod profesionist;
- Cuno¿tin¿e ¿i experien¿¿ în livrarea de servicii la cele mai înalte standarde;
- Persoan¿ orientat¿ spre solu¿ii, bun la munca în echip¿, flexibil;
- Bune cuno¿tin¿e de limba englez¿ constituie un avantaj;
- Studiile superioare contituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- Salariu + bonus din vanzari;
- Tichete de masa;
- Echipa tanara, motivata, promovare in functie de rezultate.

ELMEC ROMÂNIA SRL este distribuitor oficial in Romania al produselor Nike, Converse si Famous Brands (Camper, Miss Sixty, Calvin Klein Jeans, Energie, Ralph Lauren, Polo Jeans) in principalele orase din tara: Arad, Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Craiova, Deva, Iasi, Oradea, Ploiesti, Resita, Timisoara, Tirgu-Mures.