ASISTENT VANZARI - electronice, electrocasnice, IT - Bucuresti

Pluri Consultants

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura activitatea comerciala (vanzarile) din cadrul magazinului;
Participa la activitatea de gestiune colectiva, impreuna cu ceilalti angajati ai punctului de lucru;
Intocmeste facturi corespunz¿tor m¿rfii vîndute;
Participa activ la receptia cantitativa si calitativa a marfii si la verificarea documentelor ce o insotesc
Se implic¿ în prospectarea pietii pe plan local si propune shop manager-ului solutii si sugestii în sensul cresterii vînz¿rilor;
Face propuneri concrete de aprovizionare;
Face propuneri cu privire la campaniile locale de Marketing;
Contribuie la tinerea evidentei primare a documentelor.

CERINTE

Studii medii sau superioare
Cunostinte de operare PC
Abilitati comerciale
!!! EXPERIENTA ANTERIOARA ESTE UN AVANTAJ, INSA NU ESTE O CONDITIE OBLIGATORIE

BENEFICII OFERITE

- posturi cu norma intreaga
- carte de munca
- avansare rapida in cariera
- mediu dinamic de lucru la standarde internationale
- formare profesionala

Momentan, Pluri Consultants iti ofera oportunitatea de a evolua in cariera, de a lucra in echipa de profesionisti a unuia dintre clientii sai, pe postul de Asistent de Vanzari