ASISTENT VANZARI - Bucuresti

SC TABCO CAMPOFRIO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura asistenta eficienta pentru activitatea de vinzare a produselor companiei si un sistem de raportare/informatii specifice managementului vinzarilor.

CERINTE

- Experienta de lucru minim 1 an (asistenta vinzari/administrativ/ contabilitate primara) ;
- Foarte bune cunostinte operare PC : excel, Power Point; SAP;
- Cunostinte avansate de intocmire baze de date, rapoarte, statistici;
- Foarte bune abilitati de comunicare, planificare si organizare ;
- Spirit analitic ;
- Experienta in domeniul vanzarilor constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu si bonus motivant;
- Oportunitatea lucrului intr-o companie multinationala, in cadrul unui colectiv tanar si dinamic;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Campofrio este o companie internationala de produse alimentare. Grupul Campofrio detine fabrici in 8 tari, de pe 3 continente, si ofera produsele la peste 250 milioane de consumatori din peste 45 de tari.