ASISTENT VANZARI - BUCURESTI

TABCO-CAMPOFRIO S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea rapoartelor periodice (zilnice, saptamanale, trimestriale, anuale) privind activitatea de vanzari pe regiune
- Centralizarea datelor si intocmirea de rapoarte specifice, grafice, analize etc
-Intocmirea si pastrarea corespondentei comerciale
-Urmarirea balantei incasari – plati, impreuna cu departamentul Financiar
-Mentinerea legaturii cu departamentele de marketing, contabilitate si logistica
-Elaborarea ofertelor de pret
-Urmarirea derularii contractelor comerciale si comenzilor cu clientii societatii, urmarirea modului de implementare a promotiilor pe zona de activitate a echipei de vanzari
-Intocmirea si administrarea bazei de date clienti

CERINTE

- Cunoasterea aprofundata a pachetului MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
-Persoana ordonata, disciplinata, cu atentie la detalii si abilitati de planificare - organizare
- Spirit de echipa
-Experienta pe un post similar poate constitui un avantaj

BENEFICII OFERITE

· Salariu motivant
· Mediu de activitate dinamic ¿i propice dezvolt¿rii profesionale
· Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o firma internationala

Tabco-Campofrio este o companie de renume in productia si distributia de produse din carne, membra a Grupului International Campofrio. Grupul Campofrio activeaza in domeniul produselor alimentare, detine fabrici in 8 tari de pe 3 continente si ofera produsele sale unui numar de peste 250 milioane de consumatori din peste 45 de tari.