ASISTENT VANZARI - Bucuresti

SC TABCO CAMPOFRIO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

· Intocmirea rapoartelor zilnice, saptamanale si anuale privind activitatea echipei de vanzari
· Centralizarea datelor si intocmirea de rapoarte specifice, grafice, etc
· Intocmirea si pastrarea corespondentei comerciale
· Urmarirea balantei incasari – plati
· Mentinerea legaturii cu departamentele de marketing, contabilitate si logistica
· Elaborarea ofertelor de pret
· Urmarirea derularii contractelor comerciale si comenzilor cu clientii societatii (ofertare, prelucrare comenzi, urmarire proces livrare, verificarea modului de implementare al promotiilor companiei pe zona de activitate a echipei de vanzari)
· Intocmirea si administrarea bazei de date pentru clientii companiei

CERINTE

· Cunoasterea aprofundata a pachetului MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
· Cunostinte minime de contabilitate primara
· Persoana ordonata, disciplinata, cu atentie la detalii si abilitati de planificare - organizare
· Experienta pe un post similar poate constitui un avantaj

BENEFICII OFERITE

· Pachet salarial motivant
· Telefon de serviciu
· Mediu de activitate dinamic ¿i propice dezvolt¿rii profesionale
· Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o firma multinationala

Campofrio este o companie internationala de produse alimentare. Grupul Campofrio detine fabrici in 8 tari, de pe 3 continente, si ofera produsele la peste 250 milioane de consumatori din peste 45 de tari.