Asistent Vanzari

HARMONY DESIGN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Magazin Decoratiuni Interioare in Baneasa Shopping City
Asigura vanzarea produselor si serviciilor oferite de companie

Ofera informatii despre caracteristicile tehnice si modul de folosire al produselor

Ofera clientilor consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile acestora

Ofera informatii despre promotiile din magazin precum si despre alte facilitati garantate de companie

Isi aduce contributia la realizarea obiectivelor de vanzari si la atingerea targetului de vanzari stabilit

Participa activ la receptia cantitativa si calitativa a marfii

Participa la diverse activitati administrative in cadrul magazinului (aranjarea marfii pe raft; schimbare preturi; curatenie)

CERINTE

Minim studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat

Minim 21 ani impliniti (pentru a putea avea calitatatea de gestionar)

Experienta anterioara in vanzari constituie un avantaj

Abilitati de comunicare

Orientare catre client

Capacitate de invatare si dezvoltare

Interesat sa lucreze in echipa

Entuziast, dinamic, motivat

Cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

Salariul minim pe economie + Bonusuri MARI pentru performanta
Bonuri masa
Cursuri de pregatire profesionala
Posibilitati de promovare in cadrul companiei
Mediu de lucru placut

Harmony Design este prima companie din Romania specializata exclusiv pe ACCESORII DECORATIVE SI mobilier outdoor de calitate. Harmony propune branduri de prestigiu si solutii complete pentru amenajarea de: gradini, terase, spatii de trecere si are magazin specializat in Baneasa Shopping City Bucuresti
www.harmonydesign.ro