Asistent Vanzari

SC TARGET INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- comunicarea permanenta cu toate departamentele companiei
- scanare documente, transmitere faxuri/e-mailuri
- inregistrare dosare
- utilizare internet
- utilizare e-mail
- utilizare excel
- organizare/arhivare documente,
- fise de productie
- buna relationare cu agentii de vanzari

CERINTE

Cerinte:

- Absolventa studii superioare (preferabil economic / tehnic)
- Bune cunostinte de utilizare PC (Pachetul Office);
- Abilitati excelente de comunicare si relationare;
- Persoana serioasa, comunicativa, responsabila, placuta si amabila;
- Personalitate dinamica, entuziasta, cu atitudine pozitiva;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

DOMENIUL REZIDENTIAL: Automatizari pentru Porti si Usi de Garaj
DOMENIUL INDUSTRIAL: Automatizari industriale, Usi Industriale, Sisteme de docare, Bariere Auto
DOMENIUL PUBLIC: Stalpi delimitatori stradali, Limitatoare de viteza, Bolarzi retractabili, Semnalizare rutiera, Amenajare urbana