ASISTENT VANZARI

MIM TEAM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Prospectare de piata, identificare de potentiali clienti.
- Gestionarea portofoliului de clienti care i se aloca, vanzare / distributie / facturare / urmarire clienti. Un eventual portofoliu personal de clienti constituie un avantaj. Gestionarea unei zone de distributie.
- Target lunar de vanzari impus.
- Serios, punctual, responsabil, stabil, ordonat, deschis in permanenta la nou, capabil de lucru in echipa si in regim sustinut.
- Disponibilitate la deplasari in tara - delegatii timp de mai multe zile consecutive.
- Cunostinte obligatorii in domeniul pescuitului sportiv.

BENEFICII OFERITE

- Salariu de baza la care se adauga comision aplicabil la vanzari, bonuri de masa, lucru intr-o echipa tanara.

Companie romana specializata de peste 10 ani in importul si distributia de articole de pescuit sportiv. Partener pe piata romaneasca cu lideri mondiali in domeniu.