ASISTENT VANZARI

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Suport pentru echipa de consilieri de vanzari autovehicule.
Intocmire si centralizare rapoarte de vanzari.
- Gestionare indice de satisfactie - client Meridian.
- Administrare logistica departament vazari.
- Corespondenta interna si externa.

CERINTE

- Abilitati de comunicare si organizare
- Cunostinte foarte bune PC ( Excel si Word,Power Point )
- Experienta anterioara similara

BENEFICII OFERITE

- Salariul brut oferit 360 euro

MERIDIAN, prin cele doua showroom-uri ale sale, se prezinta ca una din cele mai moderne concesiuni bimarca Dacia-Renault. Obiectivul companiei MERIDIAN este sa ofere solutii practice intr-un mod transparent, eficient si profesional. MERIDIAN este o institutie care creste constant, se adapteaza permanent la nou, schimba tehnologiile, introduce noi servicii pentru a veni in intampinarea solicitarilor clientilor. Compania MERIDIAN va continua sa lupte pentru deviza care o defineste: capacitatea de a anticipa si inova. Succesul nostru depinde de succesul clientilor nostri. Pentru a ne atinge obiectivele, vom continua sa ne bazam pe increderea clientilor nostri, dar mai ales pe activitatea lor alaturi de noi.
MERIDIAN - un singur nume, o mare familie!