ASISTENT VANZARI

DAIR COMEXIM 2000 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC cauta ASISTENT VANZARI( post exclusiv de birou).
Descrierea postului:
- Vanzarea de produse( electronice, electrocasnice, consumabile pt acestea)/servicii
- Mentinerea contactelor cu clientii existenti si cautarea de clienti noi
- Instruirea clientilor pentru utilizarea/vanzarea produselor
- Informarea despre aparitia altor produse asemanatoare pe piata

CERINTE

- Experienta minim 1 an - retail/ sistem de Horeca
( distribuirea echipamentelor si consumabilelor de bar: cafea, ciocolata, ceai);
- Studii medii sau superioare
- Engleza si italiana nivel bun( scris si vorbit)
- Obligatoriu permis conducere categoria B
- Abilitati de comunicare si spirit de echipa;
- Dinamism, implicare si spirit de initiativa

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv si posibilitati de avansare in functie de rezultate

importator electronice si electrocasnice, consumabile pentru acestea, piese de schimb si service