ASISTENT VANZARI

Top Line Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestiunea stocurilor,lansarea comenzilor de aprovizionare.
- Intocmirea si prezentarea ofertelor tehnice si comerciale.
-Ofera informatii referitoare la preturi si produse, inregistreaza cererile clientilor si urmareste efectuarea platilor.
- Vanzarea produselor in functie de nevoile clientilor.
- Realizarea de rapoarte periodice privind activitatea desfasurata.
- Monitorizarea concurentei.

CERINTE

Studii superioare (economice/marketing),
Experienta anterioara in vanzari,
Abilitati de comunicare, negociere.
Sa fie o persoana organizata, cu initiativa, orientata catre rezultate, dornica de afirmare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Posibilitati de afirmare pe plan profesional, training-uri de specialitate.

Companie de distributie, lider pe piata romaneasca in domeniul cosmeticelor profesionale, aparatura, mobilier, accesorii, pentru saloane de coafura-cosmetica-manichiura-pedichiura-SPA.