Asistent vanzari

RTC PROFFICE EXPERIENCE SA.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza portofoliului de clienti alocati in echipa cu agentul de vanzari
- Preia si proceseaza comenzi transmise de clienti;
- Urmareste comenzile pana la livrarea catre client;
- Promoveaza telefonic produsele si serviciile firmei;
- Intocmeste si transmite oferte catre clienti

CERINTE

Dorim sa te alaturi echipei noastre daca ai:

- Studii medii sau superioare
- Experienta minim 1 an in vanzari (B2B), call center, telemarketing
- Cunostinte si rapiditate in operarea pe calculator
- Abilitati de comunicare pe telefon

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv si bonusuri din vanzari
- Programe de instruire permananete
- Consolidarea carierei alaturi de cea mai performanta echipa de vanzari

RTC PROFFICE EXPERIENCE SA., membru EOSA (European Office Supplies Alliance), lider in Romania pe segmentul distributiei produselor de papetarie-birotica isi extinde echipa!
Compania este parte a Diziviei Proffice, Divizia B2B de import si distributie articole pentru birou din cadrul grupului RTC.

Cu 20 de ani de experienta pe piata, un portofoliu cu peste 10.000 de produse, un rulaj ce cumuleaza cifra de afaceri a urmatoarelor 10 companii clasate in topul distribuitorilor de birotica-papetarie, Be Proffice raspunde celor mai exigente nevoi