ASISTENT VANZARI

NOLA7 LTD BULGARIA suc.BUCURESTI

Job expirat

RESPONSABILITATI

*intocmeste agenda directorului comercial
*participa la intalnirile de afaceri
*tine evidenta si traduce corespondenta
*mentine relatia cu clientii
*intocmeste documentatia aditionala contractelor incheiate
*se ocupa de vanzarea directa in showroom
*monitorizeaza concurenta

CERINTE

*studii superioare finalizate/in curs
*limbia rusa/bulgara la nivel avansat
*limba engleza optional
*operare PC
*experiena pe un post similar
*operare program de gestiune

*drept de munca-obligatoriu

BENEFICII OFERITE

telefon mobil

NOLA 7 desfasoara intregul ciclu de activitati pentru realizarea de facilitati wellness si de apa de la proiectare si contruictie pana la predare a facilitatilor pentru exploatare si intretinere in perioada urmatoare. Compania dispune de o echipa proprie calificata de proiectanti, arhitecti, constructori si ingineri, experienta carora in proiectarea completa de facilitati de aqua-parcuri si piscine, centre spa si wellness, garanteaza calitatea acestora.
In desfasurarea activitatii sale NOLA 7 lucreaza conform strategiei de imbunatatire continuata a calitatii produselor sale, service perfect garantie si intretinere postgarantie a facilitatilor, reactie prompta si flexibila pentru a satisface dorintele fiecarui client. Facilitatile realizate de companie si portfoliul de produse al NOLA 7 sunt conform tuturor normelor UE pentru piscine publice, centre wellness si spa.