Asistent Vanzari

UTI GRUP - Divizia IT&C

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Participa la identificarea oportunitatilor de afaceri in domeniul IT&C prin cercetarea permanenta a pietei
-Mentine si dezvolta relatiile de afaceri cu clientii existenti
-Urmareste sursele de informare privind organizarea de licitatii si selecteaza oportunitatile de interes pentru companie
-Identifica si contacteaza potentialii clienti
-Participa alaturi de account manager la realizarea prezentarilor catre clienti
-Participa alaturi de account manager la negocierea conditiilor contractuale

CERINTE

-Studii superioare economice sau tehnice
-Limba engleza - nivel avansat
-Abilitati dezvoltate de comunicare/relationare/negociere, gandire strategica, capacitate de analiza si sinteza, implicare, reponsabilitate
-Experienta de minim 6 luni reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

-Oportunitati reale de dezvoltare profesionala si personala, intr-un mediu de lucru dinamic
-Pachet salarial corelat cu obiectivele pozitiei si cu performantele realizate

Lider in dezvoltarea de solutii, produse si servicii de inalta tehnologie, cu rezultate remarcabile in zona de cercetare-dezvoltare si inovare, divizia IT&C acopera ca arii de expertiza: dezvoltare software, solutii de securitatea informatiei, comunicatii, solutii de criptare si compatibilitate electromagnetica, precum si integrare de sisteme informatice.

Detalii despre preocuparile si realizarile echipei IT&C din grupul UTI pot fi obtinute vizitand site-ul www.uti.ro.