Asistent Vanzari

Cab Av Larionescu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere Job : Supervizarea activitatii unei zone de vanzari (clienti, agenti si merchandiseri)

Responsabilitati:
- Controlul activitatii agentilor (inclusiv verificare comenzi)
- Gestionarea portofoliului de clienti (inclusiv verificare debite)
- Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Supervizarea derularii contractelor si a promotiilor
- Stabileste prioritati
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie
- Realizarea documentelor interne specifice

CERINTE

- Cunostinte operare PC (Word, Excel, Internet) la nivel avansat
- Ablitati de comunicare si planificare
- Minim 1 an experienta pe un post similar (vanzari / distributie inclusiv lucru cu facturi / incasari, etc.)
- Permis de conducere categoria B
- Limba engleza - nivel mediu
- Domiciliul in sect. 6 - constituie un avantaj
- Fara antecedente penale

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit : 350-450 E..
Beneficii : salariu fix + prime + tichete masa + telefon + transport firma
Obs.: Salariul tine cont de pregatire si experienta si se negociaza in cadrul interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

Import si distributie produse alimentare si bauturi