Asistent Vanzari

BACHUS S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea unui comportament si a unei atitudini profesionale, orientate spre client;
- promovarea produselor comercializate de firma;
- gestioneaza documentele departamentului de vanzari - contracte, comenzi, documente de livrare;
- asigura administrarea stocurilor, in vederea optimizarii acestora;
- coordoneaza si supravegheaza operatiunile de livrare / incasare;
- asigura legatura cu clientii in ce priveste operatiunile de comanda / livrare;
- ofera sprijin echipei de vanzari prin centralizarea datelor privind clientii, contractele incheiate , comenzile inregistrate si livrarile efectuate;
- realizaza rapoarte si statistici referitoare la activitatea intregului departament de vanzari.

CERINTE

- studii superioare (absolvent sau in curs);
- cunostinte tehnice: IT - nivel mediu;
- operare PC (MS Office - Word, Excel, Outlook, Browser Internet);
- limba engleza - nivel mediu -avansat;
- bune abilitati de organizare si de comunicare;
- seriozitate, responsabilitate, punctualitate;
- usurinta, claritate si coerenta in exprimare;
- capacitate de lucru in echipa, in conditii de stres si sub presiunea timpului:
- capacitate de adaptare in cadrul unei firme care urmareste performanta, si promoveaza dezvoltarea profesionala.

BENEFICII OFERITE

- salariu in functie de experienta, formarea profesionala si profilul fiecarui angajat;
- posibilitatea de a lucra intr-o companie de renume, intr-un mediu dinamic, alaturi de o echipa de profesionisti, care incurajeaza valorificarea si dezvoltarea potentialului creativ.

DESCRIEREA FIRMEI

producerea si comercializarea vinului