ASISTENT VANZARI

MIM TEAM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Vanzari drept consultant de vanzari in show-room-ul de prezentare al firmei.; consultant de vanzari la clientii din retea ( in Bucuresti si in alte orase in care firma are clienti )
-Gestionarea portofoliului de clienti alocat prin preluarea , urmarirea livrarilor si a incasarilor de la clienti precum si extinderea retelei de clienti existenta.

CERINTE

-Perseverent, loial, cu dorinta de afirmare si in cautarea unui loc de munca stabil.
-Este obligatoriu sa aiba cunostinte de baza in domeniul tehnicilor de pescuit sportiv in particular si al vanzarilor in general.
-Disponibilitate la ritm sustinut si delegatii in tara.
-Sa aiba initiativa la locul de munca,sa nu se plafoneze ca tendinte si perspective.

BENEFICII OFERITE

-lucru dinamic cu clienti, intr-o echipa tanara,
-posibilitati de castig si de avansare in functie de rezultate ,neplafonate.

Importator si distribuitor de articole de pescuit sportiv de peste 10 ani. Distribuitor exclusiv al unora din cele mai mari brand-uri din lume.