ASISTENT VANZARI

EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inregistreaza, verifica, corecteaza comenzile pentru clienti si stoc disponibil concesiune;
Semnaleaza la Importator orice intarziere sesizata in productia si transportul extern / intern al masinii
Lanseaza comenzile de autoturisme in sistem si urmareste statusul acestora pana la livrarea autovehiculelor;
Intocmeste facturile catre client si verifica corectitudinea acestora;
Intocmeste facturile fiscale pentru contractele DDP si facturile fiscale aferente comisioanelor lunare datorate de catre importator concesionarului;
Urmareste sosirea autovehiculelor in Curtici;
Urmarirea decontarii in timp a reparatiilor de daune;
Programarea masinilor la livrare;
Elaboreaza raportul zilnic de vanzari;
Activitatea de raportare;
Pastreaza evidenta dosarelor de leasing.

CERINTE

Educatie si expunere:
Absolvent de studii medii /superioare

Cunostinte, abilitati specifice:
Meticulozitate/Atentie
Acuratete
Comunicare
Flexibilitate
Rabdare
Respectarea termenelor
Organizare
Spirit de echipa
Cunoasterea produsului

Cunostinte, abilitati generale:
Bune cunostinte de exprimare in limba franceza sau engleza;
Cunostinte de operare pe calculator;

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?
Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?
EURIAL INVEST ofera oportunitati de cariera potrivite pentru toata lumea. Chiar daca sunteti proaspat absolvent de facultate, aflat la inceputul carierei, sau un profesionist cu experienta care isi doreste noi provocari, Eurial Invest va ofera oportunitatea angajarii si sansa de a dobandi noi abilitati si cunostinte.
Va oferim acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.
Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!