ASISTENT VANZARI

Midal

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste acte contabile din/ in programul de gestiune(cunostinte de gestiune primara):facturi fiscale, aim, nir, comenzi marfa;
Procesarea comenzilor in sistemul informatic;
Evidenta si urmarirea comenzilor si confirmarilor;
Urmarirea termenelor de livrare;
Raspunde pentru acuratetea inregistrarilor in sistem;
Inventarierea stocurilor

CERINTE

Studii medii;
Capacitate de comunicare, organizare ¿i planificare;
Persoana dinamica cu disponibilitate pentru munca în echipa;
Capacitate de lucru într-un mediu dinamic ¿i solicitant;
Cunostinte operare pc (Word, Excel, program de gestiune);
Experienta in vanzari directe min 1 an-constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

Conditii legale de lucru;
Salariu motivant;
Program de lucru: luni - vineri
Oportunitati reale de dezvoltare profesionala;
Mediu de lucru motivant in cadrul unei echipe de profesionisti

MIDAL Group companie prezenta de peste 12 ani in piata romaneasca de frig industrial, si-a consolidat o pozitie puternica in distributia de echipamente si instalatii frigorifice pentru procesatori, dotari complete pentru comercianti de produse alimentare, retele de magazine, supermarket-uri si hipermarket-uri.