ASISTENT VANZARI

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza ASISTENT VANZARI pentru clientul sau – companie multinationala din domeniul real-estate.

Responsabilitati:
- Intampinarea clientilor;
- Preluarea si procesarea cererilor transmise de catre clienti;
- Gestionarea portofoliului de clienti;
- Dezvoltarea relatiei cu clientii;
- Promovarea produselor si serviciilor companiei;
- Actualizarea bazei de date cu informatii legate de clienti, respectand procedurile companiei;
- Promovarea imaginii companiei.

CERINTE

- Absolvent studii superioare (sau student an terminal);
- Limba engleza nivel avansat;
- Cunostinte foarte bune operare PC (pachetul MsOffice);
- Orientare catre client;
- Abilitati de comunicare;
- Prezenta placuta;
- Urmarirea unei cariere in domeniul real-estate.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Mediu de lucru competitiv;
- Participarea la programe de training si team-building;
- Posibilitati reale de dezvoltare personala si profesionala.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: cv@qhr.ro