ASISTENT VANZARI

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferire suport echipei de vanzari
Transmitere comenzi catre furnizorii externi
Procesarea comenzilor clientilor
Asigurarea relatiei cu transportatorii si cu depozitul
Evidenta stocurilor (intrari / iesiri) ; procesarea documentelor aferente livrarilor (facturi, note delivrare ) ; Introducerea datelor in softul personalizat.

Contractul se va face pe o perioada de 2 ani. Dupa aceasta perioada exista posibilitatea prelungirii acestuia

CERINTE

Experienta anterioara intr-un domeniu similar / PE UN POST SIMILAR
Cunostinte foarte bune de limba engleza
Cunostinte foarte bune de calculator (operare) ;
Persoana organizata, comunicativa, placuta, care doreste sa invete si sa acumuleze experienta.

BENEFICII OFERITE

Training oferit de catre companie
BONURI DE MASA, SERVICII MEDICALE (ABONAMENT MEDICOVER)

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!