Asistent Vanzari

BDM ROOF SYSTEM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Preluarea si prelucrarea comenzilor telefonice/e-mail.
- Directionarea clientilor catre unul din agentii de vanzari.
- Introducerea clientilor in baza de date a societatii.
- Urmarirea stadiului de ofertare al clientilor si raportarea acestuia catre superior.

CERINTE

Canditatul ideal ar trebui sa aiba urmatoarele calitati:
- Exprimare fluenta si corecta a limbii romane.
- Cunostinte Microsoft Office peste nivel mediu.
- Bun organizator.
- Serios, Punctual, Ambitios.
- Sa nu fie neglijent cu imaginea sa.
- Rezistent la stres.
- Disponibil pentru deplasari in interes de serviciu.
- Notiuni minime de geometrie.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Telefon mobil.
- Salariu+bonus.
- Posibilitatea de avansare in cadrul societatii.

S.C. BDM ROOF SYSTEM S.R.L. este firma cu un personal cu o experienta de peste 8 ani in domeniul sistemelor de acoperis, atat la nivelul personalului de vanzari cat si la nivelul montatorilor.

BDM ROOF SYSTEM este lider in piata de tigla metalica in zona Munteniei.

Este principalul distribuitor al producatorului BILKA STEEL in zona de sud a Romaniei. Oferim clientilor nostrii servicii de cea mai inalta calitate. Calculele noastre sunt unele din cele mai precise si ofertam numai materiale de calitate superioara.
Sediul si showroomul se afla pe Strada Prelungirea Ghencea, Nr 95c, Sector 6, Bucuresti..
Partenerii nostrii sunt:.
Pentru tigla metalica : Bilka Steel.
Pentru tigla ceramic: Tondach.
Pentru tigla metalica cu roca naturala: Decra.
Pentru ferestre mansarda: Roto.