Asistent vanzari

SC KRISTAL PROMOTIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatire liste de preturi, oferte, mostre, cataloage
- Contracte client : redactare si evidenta
- Evidenta avize, procese-verbale
- Colete ( cataloage, mostre ) – pregatire ptr expediere prin Curier
- Ofertare;
- Mailing.
- campani de telemarketing

CERINTE

- abilitati de comunicare, voce placuta, adaptabilitate;
- perspicacitate, optimism, corectitudine, diponibilitate pt.program prelungit.
- atitudine pozitiva si deschisa catre clienti si colegi
- Cunostinte bune de operare pe computer ( Word, Excel, Power Point, Microsoft Outlook, internet ),
- Cunostinte bune de limba engleza
- Permis categoria B - reprezinta un plus
- Experienta 1 an intr-un post similar – reprezinta un plus
- Cunostinte de contabilitate primara - reprezinta un plus

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant.
- Perioada de proba de 3 luni - apoi contract pe perioada nedeterminata.
- Bonus in functie de performante - dupa perioada de proba
- Program (fix, flexibil): 9.00 - 17.30

CV pe mail: office@tricouriimprimare.ro

Suntem o agentie de productie publicitara independenta, specializata in vazarea de obiecte promotionale destinate promovarii si oferim servicii de personalizare a obiectelor promotionale. Agentia noastra activeaza in domeniu din anul 2007 si este format dintr-o echipa tanara, cu o experienta de peste 10 ani in domeniu.