Asistent vanzari

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC Interim recruteaza 2 ASISTENTI VANZARI pentru magazinele:

La Martina din Baneasa Shopping City - 1 post full-time
Eden Park din Baneasa Shopping City - 1 post full-time

Eden Park aduce in Romania o gama completa de produse clasice premium: colectiile pentru femei, barbati si copii. Brandul este emblematic pentru echipa nationala de rugby a Frantei si aduce cu sine istoria acestui club.

La Martina ofera o gama completa de produse clasice premium: colectiile pentru barbati, femei si copii. Brandul este emblematic pentru sportul de polo calare, partener al „Guards Polo Club” - clubul de polo asociat cu Familia Regala Britanica.

CERINTE

Cerinte:
- Experienta in vanzari minumum 2 ani;
- Experienta in vanzari in domeniul fashion constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare si consiliere a clientilor;

Cautam persoane dinamice, prezentabile, cu spirit de initiativa, pasionate de fashion.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite:
Salariu fix + bonusuri din vanzari

EBC INTERIM este o companie internationala în domeniul recrutării, selecţiei, plasarii şi gestiunii de personal.

EBC INTERIM este in Romania din 2009 si a fost infiintata cu scopul de a oferi pe piaţa românească dar si cea externa, servicii de cea mai bună calitate în domeniile recrutarii de personal si a muncii temporare.

Astfel, prin calitatea serviciilor si a expertizei echipei sale, EBC INTERIM garanteaza derularea unui parteneriat cu societatile client la standardele impuse de acestea.

EBC INTERIM isi propune sa fie si sa ramana ” PARTENERUL DUMNEAVOASTRA IN RESURSE UMANE”