ASISTENT VANZARI

Sieben Art Concept

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

Cunostinte :
- legate de domeniul de activitate – marketing, vanzari
- de limba engleza
- de utilizare a calculatorului / programelor specifice activitatii
Deprinderi:
- usurinta de exprimare orala si verbala in conditii de stres
- de rezolvare a unor probleme complexe
- deschidere fata de ideile celorlalti
Aptitudini:
- inalte capacitati de negociere
- de intelegere verbala
- de exprimare orala
- originalitate
- comportament de libera initiativa exprimat prin abordarea si solutionarea originala a unor probleme existente
Interese:
- dornic de a acumula cunostinte noi, de a se dezvolta si perfectiona pe plan profesional
- caracter intreprinzator
- perseverenta in urmarirea si atingerea unui scop
- dedicare in respectarea sarcinilor de serviciu
- dornic de a se afirma si de a promova
Pregatirea necesara postului de munca
- absolvent / a de studii medii / superioare in orice domeniu (avantaj studii de marketing, management, comert);
- cunoastere a limbii engleze;
- experienta necesara: minim 1 ani experienta in munca.

CERINTE

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
- Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;
- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;
- Intocmeste periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici) ;
- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
- Participarea activa la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii.

BENEFICII OFERITE

salariu+comision+telefon+laptop+transport etc
- Trimite-ti C.V. cu poza si la: aurelian.stroe@siebenart.ro
- Doar CV urile cu poza v-or fi luate in consideratie.

Proiectare Consultanta si Vanzari Instalatii pentru Constructii