Asistent Vanzare produse parafarmaceutice (premium brand)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistent Vanzare produse parafarmaceutice

Daca esti pasionat de domeniul nutritiei, farmaceutic, alimentatiei sanatoase, te invitam sa te alaturi unei echipe de profesionisti!

Responsabilitati:
- Promovarea si vanzarea unui important brand de produse parafarmaceutice;
- Activitatea se va desfasura in cadrul magazinelor situate in mall-uri;
- Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
- Este responsabil pentru calitatea consilierii clientilor in magazin;
- Incasare numerar, emitere bonuri fiscale, facturi etc;
- Evidenta incasarilor.

CERINTE

- Cunostinte legate de suplimente si produse cosmetice;
- Studii finalizate sau in curs de finalizare in biotehnologii, biochimie, control alimentar, farmacie- reprezinta avantaj;
- Excelente abilitati de comunicare, relationare;
- Dorinta de autodepasire;
- Orientare spre indeplinirea obiectivelor de vanzare;
- Dorinta de munca si seriozitate;
- Persoana atenta la detalii, minutioasa;
- Respecta regulile interne;
- Constituie avantaj experienta minima pe o pozitie similara (promoter, beauty advisor, consultant vanzare si promovare etc)
- Aspect si atitudine de inalta tinuta.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Oportunitati reale de crestere profesionala;
- Traininguri specializate;
- Pachet salarial motivant (baza fixa+ comisioane+bonificatii).

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.