ASISTENT TEHNIC

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea sedintelor de proiectare si a intalnirilor cu beneficiarii pentru diverse domenii tehnice: arhitectura, urbanism, constructii , drumuri, poduri, structuri, instalatii.
Inregistrarea sedintelor si arhivarea acestora.
Realizarea minutei pe baza notitelor luate in decursul fiecarei sedinte.
Elaboreaza planuri de actiune, urmareste atingerea obiectivelor stabilite si respectarea dead-line-urilor.
Ofera suport si informatii in legatura cu procedurile operationale si planurile de actiune.

CERINTE

Proaspat absolvent de studii superioare (Constructii Civile, Industriale si Agricole / Cai Ferate, Drumuri si Poduri / Hidrotehnica).
Cunostinte avansate de operare calculator (MS Office, AutoCAD)
Cunoasterea unor limbi straine la nivel avansat constituie un avantaj de preferat limba engleza si/sau franceza.
Persoana foarte organizata si responsabila, cu o viziune ampla asupra domeniului tehnic.
Abilitati de comunicare, atat orala cat si scrisa.
Temperament echilibrat, pozitiv, capacitate foarte buna de concentrare a atentiei, abilitati de analiza.
Dorinta de a invata, implicare si atasament fata de activitatile desfasurate.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea acumularii unei experiente de calitate superioara in domeniu.
Colaborarea cu specialisti in domeniul managementului si al constructiilor.
Mediu de lucru dinamic, cultura organizationala orientata catre profesionalism si dinamism.

AllJobs4All este un proiect AllConsulting Group ce a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul proiectului este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)