Asistent suport vanzari

GROENLANDA SERV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te atrage sa sustii realizarea obiectivelor de vanzari, avand responsabilitati legate de:
- Administrarea comenzilor (preluare si inregistrare in programul de gestiune, monitorizare);
- Pregatirea documentelor de insotire a produselor comercializate (avize, declaratii de conformitate, facturi);
- Administrarea incasarilor (introducere in program si monitorizare);

CERINTE

Ai profilul ideal, respectiv:
- Studii superioare finalizate (de preferat);
- Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
- Cunoasterea unor programe de gestiune/ ERP (un plus);
- Cunostinte de lucru MS Office (Excel, Word, Power Point);
- Limba engleza (fluenta in vorbire cu utilizare corecta in scris);
- Atentie catre detaliu si acuratete in gestiunea datelor;
- Bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
- Tenacitate in atingerea obiectivelor si spirit de initiativa;
- Capacitate de adaptare, de organizare si planificare activitati si prioritati;
- Atitudine pozitiva, corectitudine si respect

BENEFICII OFERITE

Esti interesat de un loc de munca sigur intr-un business in crestere si un mediu de lucru profesionist, in care recompensarea performantei si dezvoltarea profesionala sunt o realitate si nu doar o poveste?

Groenlanda Serv s-a dezvoltat in urma unei experiente de business si colaborari remarcabile cu unul dintre jucatorii internationali cheie in domeniul fish & seafood, Royal Greenland, ceea a ce a inspirat-o sa promoveze cele mai bune practici si cunostinte legate de Fish & Seafood si in mod special sa promoveze calitatea produselor provenind din apele reci ale Groenlandei.
Compania este pe deplin angajata in castigarea continua a satisfactiei si increderii Clientilor HORECA si wholesale, dezvoltandu-si un profil competitiv de furnizor de peste si fructe de mare.
A cunoaste totul despre seafood & fish, a fi loial si dedicat satisfactiei clientilor, a oferi calitate si expertiza, un loc de munca in care increderea, delegarea si dezvoltarea sunt cuvinte cheie, sunt principiile ce ghideaza operatiunile zilnice si inspira strategia companiei.