ASISTENT STOC CONTROL

HR TIME SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

•opereaza comenzile de aprovizionare in sistemul ERP si urmareste incheierea fluxului de aprovizionare
•administreaza nomenclatorul de produse (baza de date) din sistemul ERP
•intocmeste / intretine rapoarte peridice pentru product manageri sau pentru managementul companiei (rapoarte legate de nivelul vanzarilor, al stocurilor, etc)

CERINTE

Pentru clientul nostru, compania ABN Systems International - unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata de distributie din Romania, cautam candidati valorosi pentru postul de Asistent Stoc Control!
•persoana atenta la detalii, cu bune abilitați de organizare si planificare
•rezistenta la stres, flexibilitate
•capacitate de lucru cu termene fixe, respectarea deadline-urilor
•experienta in domeniul IT&C, cunoasterea produselor IT si/sau operare SAP constituie un avantaj
•foarte bune cunostinte Office

DESCRIEREA FIRMEI

HR TIME, Marca Inregistrata

Hire and Retain. On time!

Recrutare si selectie / Consultanta resurse umane / Consiliere vocationala