Asistent Receptie

CC Gold Business Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, o asociatie cu peste 20 ani de activitate, in plina dezvoltare atat pe plan intern, cat si international, Asistent Receptie - Bucuresti.

Responsabilitati:

Preluarea si directionarea apelurile telefonice;
Introducerea informatiilor in programul intern;
Asigurarea fluxului corespondentei interdepartamentale;
Respectartea termenelor de corespondență cu partenerii societatii;
Procesarea, redactarea si administrarea documentelor;
Asigurarea activitatilor de protocol.

CERINTE

Absolvent al unei facultati (prezinta avantaj);
Capacitate de concentrare si organizare;
Experienta in utilizarea sistemelor de operare : Windows XP / 7 / 10;
Experienta in utilizarea Microsoft Office : Word, Excel, browsere internet;
Abilitati bune de comunicare si relationare;
Experienta pe un post similar reprezinta avantaj, insa acceptam si candidati fara experienta ce isi doresc sa invete si sa activeze in acest domeniu.

HR Gold este o companie de resurse umane ce ofera servicii de recrutare si selectie personal.