Asistent Receptie

Evolve

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Raspunde de respectarea procedurilor de acces in cladire;
• Gestioneaza corespondenta sosita pentru clientii cladirii;
• Supravegheaza permanent accesul salariatilor si a vizitatorilor in cladire;
• Ofera informatii catre clienti si vizitatori;
• Rezolva reclamatiile clientilor / vizitatorilor sau le redirectioneaza catre superiorii ierarhici;
• Promoveaza imaginea organizatiei;
• Intocmeste documentele de evidenta si raportare a activitatii;
• Informeaza superiorul despre situatiile speciale aparute in cladire;
• Centralizeaza si intocmeste rapoarte pe care le comunica Managerului de Parc, privind activitatea cladirii (incidente, cereri clienti, propuneri, sesizari, etc);

CERINTE

• Experienta intr-o pozitie similara sau de office reprezinta un avantaj;
• Absolventa de studii superioare/studenta;
• Limba engleza: mediu-avansat
• Abilitati excelente de comunicare si relationare
• Atitudine calma, pozitiva, flexibila, sociabila
• Seriozitate, responsabilitate, auto-motivare, orientare catre solutii
• Atenţie deosebită la detalii
• Abilităţi de planificare si organizare
• Cunostinte Microsoft Office: Outlook, Word, Excel, Power Point

Suntem o companie complexa ce ofera servicii de consultanta si recrutare.

Evolutia transpusa in performanta, profesionalism, echilibru si satisfactie.